MENU

Dezenfeksiyon Uygulama Hizmetleri

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Dezenfeksiyon Uygulama Hizmetleri

Coronavirüs etkisi test edilmiş ve onaylanmış tek ürün NANOKSİA

Ürün test sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Bilinen klasik yöntemler ile temizlenen alanlarda toz ve kir yok olur ancak bakteri, mikrop ve virüsler yaşamaya, sağlığınızı tehdit etmeye devam eder. Mikrop ve virüsler solunum ve temas yolu ile bulaşır ve hastalığa neden olurlar. Hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi gerekir. Bunun için en güzel çözüm doğru doğru ürün ve doğru uygulamadır.

Çocuklu ailelerin, evcil hayvan besleyenlerin, hamilelerin, çok fazla çalışanın bir arada olduğu veya yoğun müşteri sirkülasyonu olan işyerlerinin uygulatabileceği hızlı, kolay ve ekonomik bu yöntem ile 3 ay süresince sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, hastalıklardan uzak yaşamaları mümkün hale gelir. İnsanın ve yaşamın olduğu her alanda uygulama yapılmaktadır.

%100 doğal ve vegan, bitkisel, zararlı kimyasal madde içermeyen, insan sağlığına zararsız, nanoteknoloji ile üretilen bir dezenfektandır. Ekolojik, organik, ulusal ve uluslararası sertifikalı üretimin bütün kriterlerini sağlamaktadır. 999,9 saflıkta gümüş nanopartikül içeren solunum, göz ve cilde zarar vermez.

 

Sıkça Sorulan Sorular;

 

Neden TEKTEM firmasından hizmet almalısınız?

Dezenfeksiyon hizmetinde kullandığımız ürün içinde kimyasal madde bulunmaz. %100 vegan ve %100 ekolojiktir. Bitki bazlıdır. Bitkisel sentez ile geliştirilmiştir. Dezenfektan içeriğinde sadece ECHA (Avrupa Kimyasallar Ajansı ) tarafından onaylanan firmalardan temin edilen, sertifikalı, yüksek saflıkta

gümüş (999,9) kullanılmaktadır. Ürünün içerdiği gümüş, nano boyutuna indirilirken kimyasal madde ilave edilmeden, bitkisel ajanlarla indirilir. Bu sayede, toksik kimyasal içermez, toksik etkilere yol açmaz.

Nano gümüş iyon teknolojili dezenfektan nedir ?

Gümüş iyonlarının özel bir süreçle milimetrenin milyonda biri boyutuna indirgenmesi ile aktivasyonu binlerce kez artan, sağlığa zarar vermeyen ve uzun süre etkili antibakteriyel ve antiviral dezenfektandır.

Bakteri ve virüsleri nasıl yok eder?

Nano Gümüş partikülleri karşılaştığı bakteri ve virüsün hücre duvarını geçerek hücre zarındaki DNA’sını bozar, üremesini engeller. Hücre duvarı yırtıldığı için çoğalmaları da engellenmiş olur. Bağışıklık kazanmalarına engel teşkil eder. Gümüş; insan vücudundaki hücre yapısı nedeni ile hiçbir hücre ile reaksiyona girmemektedir. Hücre ile reaksiyona girmediği için herhangi bir zarar vermemektedir. Bu yüzden; nano gümüşün çok hücreli canlılara zarar vermediği kabul edilmektedir. Gümüşün indirildiği nano boyut hücre zarından içeri girebilmesi için önemlidir. Kullandığımız nano gümüş boyutu yaklaşık 10-30 nano metredir.

Kullandığımız ürün her ortamda kullanılabilir mi?

Endüstriyel ve profesyonel de dahil olmak üzere her ortamda kullanıma uygundur.

Uygulama öncesi veya sonrası herhangi bir hazırlık yapmak gerekir mi?

Hayır, gerekmez. Sadece uygulama alanında açıkta yiyecek bulundurulmaması yeterlidir.

Kullandığımız ürünü solumak ve deriye temas ettirmek zararlı etkiye yol açar mı?

Dezenfektanın akredite laboratuvarlarca yapılan testlerinde, solunum toksisitesine ve deride iritasyona yol açmadığı kanıtlanmıştır.

Nano boyutlu gümüş daha mı etkilidir?

Evet. Nano boyut sayesinde, gümüşün yüzey alanı artırıldığı için, etki alanı ve etkili olduğu mikroorganizma sayısı yüksektir.

Eşyalara herhangi bir zarar verir mi?
Hayır, vermez. Dezenfektan hiçbir şekilde nem veya leke yapmaz, eşyalarınızı yıpratmaz, koku bırakmaz, korozif etki bırakmaz.

Bazı dezenfektanlarda bulunan hidrojen klorür zararlı mıdır?

Hidrojen klorür tozdur ama suyla birleşince hidroklorik asite dönüşmektedir. Bünyesindeki klor bileşikleri de son dönemde terk edilen maddeler arasındadır. Bunun en önemli nedenleri arasında solunum yolu basta olmak üzere dokularda iritasyona neden olmasıdır. Örneğin astıma yol açtığı bilinmektedir.

WhatsApp ile iletişime geç
TEKLİF AL 0212 222 83 10
0533 368 44 33